Sultandağı’ndan Kardeş Belediye Tepebaşı’na Ziyaret

Sultandağı Belediye Başkanı, Başkan Ataç'a İade-i Ziyarette Bulundu

Sultandağı’ndan Kardeş Belediye Tepebaşı’na Ziyaret
banner230
Tepebaşı Belediyesi’nin kardeş şehri Sultandağı’nın Belediye Başkanı Osman Acar ve beraberindeki heyet, Başkan Ataç’ı ziyarette bulundu.
2015 yılı başlarında Cumhuriyet Halk Partisi’nin “Doğudan Batıya Kardeş Belediyeler” projesi kapsamında gerçekleştirdiği temaslarla, Tepebaşı Belediyesi ile Afyonkarahisar’ın Sultandağı Belediyesi geçtiğimiz günlerde kardeş belediyeler olmuştu. Kardeş belediye protokolünü imzalamak üzere Temmuz ayı başlarında Sultandağı’na giden Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ve beraberindeki heyetin ziyareti üzerine, Sultandağı Belediye Başkanı Osman Acar ve heyeti de Başkan Ataç’i ziyaret etmek üzere Tepebaşı’na geldi.
"İADE-İ ZİYARETTE BULUNDUK"
Ziyarette konuşan Sultandağı Belediye Başkanı Acar, Tepebaşı Belediyesi ile kardeş belediye olmanın kendilerine gurur verdiğini söyledi. İade-i ziyarette bulunduklarını anlatan Acar, "Başkanımız bizi ziyarete gelmişlerdi biz de iade-i ziyarete geldik. Kendilerine bizi kabul ettikleri için çok teşekkür ediyorum" dedi.
Ziyaretten dolayı Sultandağı Belediye Başkanı’na teşekkürlerini sunan Başkan Ataç; “Sultandağı Belediyesi ile Tepebaşı Belediyesi kardeş şehir oldu. Sultandağı bildiğiniz gibi kiraz ve vişnede dünyaca ünlü bir yöremiz. Sevgili başkanımız orada 2. dönemini geçiriyor ve çok güzel işler çıkarıyorlar. İlişkilerimiz sürecek, karşılıklı
hizmetlerimiz olacak” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE