Seyitgazi Belediyesi Kültür Gezileri

Seyitgazi Belediyesi’nin, ilçedeki vatandaşlara yönelik ücretsiz kültür gezileri sürürken, belli bir program dahilinde gerçekleşen bu etkinliğe özellikle bayanların katılımı yoğun oluyor.Vatandaşlar İstanbul, Çanakkale, Bursa ve Konya...

Seyitgazi Belediyesi Kültür Gezileri
banner230
Seyitgazi Belediyesi’nin, ilçedeki vatandaşlara yönelik ücretsiz kültür gezileri sürürken, belli bir program dahilinde gerçekleşen bu etkinliğe özellikle bayanların katılımı yoğun oluyor.
Vatandaşlar İstanbul, Çanakkale, Bursa ve Konya gibi şehirlere götürülerek buradaki tarihi ve turistik yerleri ziyaret etme imkanı buluyorlar. Şehirleri ilk kez gezme fırsatı bulan vatandaşlar böyle bir organizasyon için memnuniyetlerini dile getirerek, Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın’a teşekkür ettiklerini ifade ettiler.
KÜLTÜR TURLARI DEVAM EDECEK
Düzenledikleri turların yoğun ilgi ve istek gördüğünü, ilçedeki vatandaşlara böyle güzel bir hizmeti sunmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Belediye Başkanı Hasan Kalın, kültür turlarının devam edeceğini açıkladı. Düzenlenen kültür gezileri ile vatandaşların birlik ve beraberliğinin pekiştiğini, hem de tarihi ve kültürel yerleri gördüklerini ifade eden Başkan Kalın, "Vatandaşlarımız belediyemizce düzenlenen kültür gezilerine yoğun ilgi gösteriyor. Tarihi ve kültürel gezilerimiz birçok açıdan büyük anlam taşıyor. Vatandaşlarımızdan güzel geri dönüşler alıyoruz. Bundan sonra da sosyal belediyecilik adına yeni projelerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz" dedi.
YORUM EKLE