Öğrenciler Klip Heyecanı

Eskişehir Adalar semtinde bir araya gelen Adalet İlkokulu öğrencileri, çevre duyurlılığını konu edinen bir yarışmaya katılmak amacıyla çekimi yapılan klipte rol almanın heyecanını yaşadılar.Öğretmenlerinin gözetimindeki yaklaşık...

Öğrenciler Klip Heyecanı
banner230
Eskişehir Adalar semtinde bir araya gelen Adalet İlkokulu öğrencileri, çevre duyurlılığını konu edinen bir yarışmaya katılmak amacıyla çekimi yapılan klipte rol almanın heyecanını yaşadılar.
Öğretmenlerinin gözetimindeki yaklaşık 20 öğrenci, Norveç’te düzenlenecek olan uluslararası düzeydeki bir çevre duyarlığını yarışmasına katılacaklar. Öğretmenler, yarışma ve çekilen kliple ilgili bilgi vermezken, çevrede bulunan veliler, bu gizliliğin önemli olduğunu belirttiler. Kafalarını benzer şapkalar takan Adalet İlkokulu öğrencileri, Porsuk çayı üzerindeki köprünün merdivenlerinin bir bölümü kapatarak gelip geçen vatandaşların ’ne yapılıyor’ şekindeki şaşkın bakışları arasında çekilen görüntülerin tamamlanmasını beklediler.
Çevre konusunda verilmek istenilen mesajın kapsamı anlatılmazken, veliler, bu klipin iki ayağı olduğunu, öncelikle Türkiye bölümünde başarılı olanların Avrupa’daki yarışmaya katılacağını belirttiler.
YORUM EKLE