Miniklerin 23 Nisan Coşkusu Başladı

Tepebaşı Belediyesi 23 Nisan Çocuk Sanat Merkezi’nde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama düzenlendi.Yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırlıklar yapan öğrenciler, hazırladıkları birbirinden...

Miniklerin 23 Nisan Coşkusu Başladı
banner230
Tepebaşı Belediyesi 23 Nisan Çocuk Sanat Merkezi’nde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama düzenlendi.
Yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırlıklar yapan öğrenciler, hazırladıkları birbirinden güzel gösterilerle izleyenlere keyifli anlar yaşattılar. Tepebaşı Belediyesi 23 Nisan Çocuk Sanat Merkezi’ne gelerek eğitim alan çocuklar; bale, taekwondo ve halkoyunları gösterileri sundular. Gitar ve piyano eşliğinde koro halinde şarkılar söyleyen çocuklar, 23 Nisan Ulusla Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı şimdiden kutladılar. Düzenlenen bu etkinliğe büyük ölçüde katılım sağlandı. Kendileri için hazırlanan salonu dolduran öğrenci velileri ve diğer katılımcılar, yaklaşık 1 saat süren etkinliği heyecanla izlediler.
Tepebaşı Belediyesi 23 Nisan Çocuk Sanat Merkezi her yıl binlerce çocuğa ücretsiz hizmet veriyor. Merkezde düzenlenen onlarca kurslara katılan çocuklar, kendi geleceklerini hazırlıyorlar.
YORUM EKLE