Miniklere Uygulamalı Bahçe Dersi

Odunpazarı Belediyesi Oyunpazarı Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri toprakla buluştu.Odunpazarı Belediyesi tarafından çevreye duyarlı ve doğa sevgisini benimseyen bireylerin yetişmesini sağlamak amacıyla bir etkinlik gerçekleştirildi....

ESKİŞEHİR 30.07.2015, 16:43
Miniklere Uygulamalı Bahçe Dersi
banner230
Odunpazarı Belediyesi Oyunpazarı Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri toprakla buluştu.
Odunpazarı Belediyesi tarafından çevreye duyarlı ve doğa sevgisini benimseyen bireylerin yetişmesini sağlamak amacıyla bir etkinlik gerçekleştirildi. Etkinlikte minik öğrenciler tarım faaliyetlerini öğrenme ve sebzeleri tanıma imkânı buldu.
Odunpazarı Belediyesi tarafından doğaya saygılı, toprağı tanıyan ve çevreye duyarlı nesillerin yetişmesi için gerçekleştirilen etkinlikte, minikler bahçe kültürünü kavrayarak meyve ve sebzelerin nasıl yetiştiğini öğrendi. Etkinlikte çocuklara yardımlaşma duygusunun kazandırılması ve ortak iş yapabilme becerilerinin arttırılması amaçlandı. Odunpazarı Belediyesi tarafından yapılan Gönülbağı Hobi Bahçesini gezen kreş öğrencileri bahçedeki mahsulleri topladı. Ürünleri dalından koparmanın keyfini yaşayan öğrenciler fazla enerjilerini de toprağa attı. Bahçedeki çiçekleri de sulamayı ihmal etmeyen minikler keyifli anlar yaşadı.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
10°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 11 Aralık 2019
İmsak 06:14
Güneş 07:42
Öğle 12:39
İkindi 15:06
Akşam 17:27
Yatsı 18:50

Gelişmelerden Haberdar Olun

@