Görsem, Nazan Güleryüz Demir’e Veda Plaketi Verdi

Görme Engelliler Dayanışma Derneği Eskişehir Şubesi (GÖRSEM), tayini Manisa’ya çıkan Valilik Engelliler Koordinasyon Kurulu Merkez Sorumlusu Nazan Güleryüz Demir’e veda plaketi verdi.Plaketi sunan GÖRSEM Kuruluşları Genel Başkanı Mümtaz...

Görsem, Nazan Güleryüz Demir’e Veda Plaketi Verdi
banner230
Görme Engelliler Dayanışma Derneği Eskişehir Şubesi (GÖRSEM), tayini Manisa’ya çıkan Valilik Engelliler Koordinasyon Kurulu Merkez Sorumlusu Nazan Güleryüz Demir’e veda plaketi verdi.
Plaketi sunan GÖRSEM Kuruluşları Genel Başkanı Mümtaz Doğan, Nazan Güleryüz’e şimdiye kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Doğan, "Derneğimize çok katkısı oldu. Ahçılık projesinin mimarı Nazan hocamdır. Bize ve tüm engellilere çok desteği oldu. İnşallah bundan sonra da başarılı olur. Dostluğumuz devam eder" dedi.
"TÜM ENGELLİLERE ULAŞMAYA ÇALIŞTIM"
Plaket takdiminin ardından Demir, GÖRSEM ailesine çiçek hediye ederek bir konuşma yaptı. Eskişehir’de 23 yılını tamamladığını söyleyen Demir, "Ömrümün yarısından fazlasını burada tamamladığımı söyleyebilirim. Kendi isteğimle memleketime gidiyorum. Burada çok değerli, çok kadim dostlar bıraktığımı düşünüyorum. Benim için Eskişehir’in yeri çok önemli, çok ayrı ve bambaşka. Dolayısıyla son 6 yılda yaptığım görev süremde, Eskişehir’de bulunan hemen hemen bütün engellilere ulaşmaya çalıştım" şeklinde konuştu.
YORUM EKLE