Esküder Yönetim Kurulu Üyelerinden Hacı Bektaş Cemevi’ne Ziyaret

Eskişehir Kültür Sanat Derneği (ESKÜDER) Başkanı edebiyatçı yazar Gazi Durusu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı’nı (Cemevi) ziyaret ederek, yapılacak kültür ve sanat etkinlikleri hakkında bilgi alışverişinde...

Esküder Yönetim Kurulu Üyelerinden Hacı Bektaş Cemevi’ne Ziyaret
banner230
Eskişehir Kültür Sanat Derneği (ESKÜDER) Başkanı edebiyatçı yazar Gazi Durusu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı’nı (Cemevi) ziyaret ederek, yapılacak kültür ve sanat etkinlikleri hakkında bilgi alışverişinde bulundular.
ESKÜDER Başkanı Gazi Durusu, Hacı Bektaş Cemevi’ne gerçekleştirdikleri ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, Eskişehir’in kültürüne, sanatına, bilinmeyen yerel değerlerine gönüllü hizmet eden sivil toplum kuruluşları olduklarını söyledi. Durusu, “İlimizde bulunan tüm kuruluşlara sırasıyla ziyaretlere giderek kültür ve sanat alanında görüş alışverişi sağlıyoruz” şeklinde konuştu.
Cemevi Başkanı Mustafa Menevşe ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Eskişehir kültürünün yaşatılması ve geliştirilmesi için çaba gösterdiklerini ifade etti. Menevşe, “Önümüzdeki günlerde sizlerle ortak kültür ve sanat çalışmalarımız olacaktır. Birlikte kültür ve sanat çalışmaları ile ilgili ortak projeler geliştirelim” dedi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273