Eskişehirli Profesyonel Futbolcular Derneği’nden Büyükerşen’e Ziyaret

Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Nihat Atacan Ve Yönetim Kurulu Üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i Ziyaret Etti.

Eskişehirli Profesyonel Futbolcular Derneği’nden Büyükerşen’e Ziyaret
banner230
Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Nihat Atacan ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Nihat Atacan, 1965 yılından bugüne profesyonel takımda oynayıp sonradan futbolu bırakanlar olarak geçmişi bir bayrak altında tutarak dayanışmayı sağlam ve kuvvetli tutmak amacıyla birlik beraberlik ilkesinden yola çıkarak faaliyetlerimizi sürdürdüklerini belirtti. Atacan, “Derneğimizin etkinliklerinde bizleri yalnız bırakmayan ve her zaman yanımızda görmekten gurur duyduğumuz Büyükşehir Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ediyoruz” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Efsane takımın efsane oyuncularını aynı çatı altında toplayan Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Derneğine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273