Büyükşehir Ekiplerinden Çifteler’de Asfalt Çalışmaları

Çifteler ilçe merkezinde yol yapım ve bakım hizmetlerini sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ekipleri, caddelerde bozulan kısımları kazıyarak tekrar asfaltlama çalışmaları yapıyor.Yapılan açıklamaya göre; Büyükşehir Belediyesi...

ESKİŞEHİR 18.04.2015, 12:40
Büyükşehir Ekiplerinden Çifteler’de Asfalt Çalışmaları
banner230
Çifteler ilçe merkezinde yol yapım ve bakım hizmetlerini sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ekipleri, caddelerde bozulan kısımları kazıyarak tekrar asfaltlama çalışmaları yapıyor.
Yapılan açıklamaya göre; Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kent merkezi başta olmak üzere ilçe kırsalında sürdürdüğü yol yapım, bakım ve onarıma paralel olarak ilçe merkezlerinde de çalışmalarına devam ediyor. Ekipler Çifteler ilçe merkezinde bulunan bulvar ve caddelerde bitümlü sıcak karışım (BSK) asfalt kaplama çalışmasına başladı.
Çifteler ilçe merkezinde yapılan altyapı yenileme çalışmaları ve ağır kış şartları sonucu hasar gören asfalt kaplamalı yolların Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor. Yapılan çalışmalar ile Atatürk, Girne ve Emin Ekin bulvarları ile Eskişehir ve Yıldırım caddelerinde asfaltta meydana gelen bozuk bölümler, kazınarak temizlendikten sonra üzerine sıcak karışım asfalt seriliyor.
Açıklamada; Çifteler merkezinde ulaşımı olumsuz yönde etkileyen unsurların Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından ortadan kaldırılarak, asfaltların yenilenmesi, ilçe halkı tarafından memnuniyetle karşılandığını belirtilerek, “ Vatandaşlar özellikle mağduriyetlerini gideren Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e minnet duygularını ifade ederek teşekkür ettiler” diye belirtildi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 16 Aralık 2019
İmsak 06:16
Güneş 07:45
Öğle 12:41
İkindi 15:07
Akşam 17:28
Yatsı 18:51

Gelişmelerden Haberdar Olun

@