Büro Memur-sen’in Yeni Yönetiminden Vali Tuna’ya Ziyaret

Göreve Yeni Seçilen Büro Memur-sen Eskişehir Şube Başkanı Ali Selim Aktaş Ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Güngör Azim Tuna’yı Makamında Ziyaret Etti.

Büro Memur-sen’in Yeni Yönetiminden Vali Tuna’ya Ziyaret
banner230
Göreve yeni seçilen Büro Memur-Sen Eskişehir Şube Başkanı Ali Selim Aktaş ve Yönetim Kurulu üyeleri, Vali Güngör Azim Tuna’yı makamında ziyaret etti.
Sivil toplum kuruluşlarının görüşlerine ve önerilerine önem verdiklerini vurgulayan Vali Tuna, nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Son zamanlarda sivil toplum kuruluşlarının öneminin hem nicel hem de nitel olarak arttığını belirten ve kentin gelişimine, sosyal bilincin artmasına katkı sağlayan sivil toplum kuruluşlarına teşekkür eden Vali Tuna, “Sosyal, kültürel ve ekonomik alanda ilimizin kalkınmasına faydalı çalışmalar yapan, toplumsal bilincin gelişmesine katkı sağlayan sivil toplum kuruluşlarımız ve derneklerimiz, kamu hizmetlerinin verilmesinde de önemli görevler üstlenmiştir” dedi.
Sadece üyelerinin değil tüm çalışanların sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini aktaran Şube Başkanı Aktaş da, üye memnuniyetine önem verdiklerini, şube olarak en iyi hizmeti sunmak için çalıştıklarını söyledi.
YORUM EKLE