Başkan Kurt İç Anadolu Gençlik Federasyonu Yetkilileri İle Buluştu

İç Anadolu Gençlik Kulüpleri Federasyonu Başkanı Abdullah Turhan, Eskişehir İl Temsilcisi Elif Zeynep Metin Ve Federasyon Üyeleri Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’la Bir Araya Geldi.

Başkan Kurt İç Anadolu Gençlik Federasyonu Yetkilileri İle Buluştu
banner230
İç Anadolu Gençlik Kulüpleri Federasyonu Başkanı Abdullah Turhan, Eskişehir İl Temsilcisi Elif Zeynep Metin ve federasyon üyeleri Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’la bir araya geldi.
Taraflar arasındaki buluşmada, federasyon yapısı ve gerçekleştirilen projeler hakkında bilgiler verildi. Gençlerin etkin ve verimli bir hayat yaşayabilmesi için neler yapılabileceği hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu. Milli ve manevi değerleri özümsemiş, hukuka bağlı, vatandaşlık bilincine sahip, evrensel değerlere önem veren, kendini geliştiren bir gençlik oluşturmak, uyuyan Anadolu gençlerini uyandırmak istediklerini belirten Abdullah Turhan, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’tan gençlik faaliyetleri için destek istedi.
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ise, gençler için aktif çalışmalar yapılması, gençlerin ön plana çıkarılması projeler üretilmesi gerektiğini ve geleceğimizin teminatı gençlerimiz için yapılacak işlerin destekçisi olunacağını vurguladı.
YORUM EKLE