banner271

Bakanlık Müsteşarı Aslan’dan Vali Tuna’ya Ziyaret

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Ersan Aslan, Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna’yı makamında ziyaret etti.“Eskişehir İli AR-GE Merkezi Kurabilecek Firmalar ve Senato Üyeleri İle Toplantı”ya katılmak üzere Eskişehir’e...

Bakanlık Müsteşarı Aslan’dan Vali Tuna’ya Ziyaret
banner230
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Ersan Aslan, Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna’yı makamında ziyaret etti.
“Eskişehir İli AR-GE Merkezi Kurabilecek Firmalar ve Senato Üyeleri İle Toplantı”ya katılmak üzere Eskişehir’e geldiğini açıklayan Müsteşar Aslan, bilhassa sanayi alanında büyük atılımlar yapan Eskişehir’i potansiyeli yüksek bir il olarak nitelendirdi. Sanayici ve iş adamlarıyla buluşmak için burada olduklarını kaydeden Müsteşar Aslan, bakanlık üst düzey yetkililerinin de bu toplantıya iştirak edeceğini belirtti.
Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Tuna, Müsteşar Aslan’ı Eskişehir’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Eskişehir’in marka bir şehir olduğunu söyleyen Vali Tuna, ilimizin son zamanlarda sanayi alanında büyük bir cazibe merkezi haline geldiğini anlattı.
Ziyaretin sonunda Vali Tuna, günün anısına Müsteşar Aslan’a, 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı tarafından yayımlanan prestij kitap seti takdim etti.
YORUM EKLE