Bahçelievler Mahallesi Halk Meclisi’nden “Hoş Geldin Bahar” Etkinliği

Bahçelievler Mahallesi bünyesinde oluşturulan Halk Meclisi üyeleri, Şehit Kıdemli Yarbay Suat Çoşkuner Parkı’nda ‘Hoş geldin bahar’ etkinliği düzenledi.Meclis üyelerinin imece usulü ile düzenlediği, mısır ve çayın ikram edildiği...

Bahçelievler Mahallesi Halk Meclisi’nden “Hoş Geldin Bahar” Etkinliği
banner230
Bahçelievler Mahallesi bünyesinde oluşturulan Halk Meclisi üyeleri, Şehit Kıdemli Yarbay Suat Çoşkuner Parkı’nda ‘Hoş geldin bahar’ etkinliği düzenledi.
Meclis üyelerinin imece usulü ile düzenlediği, mısır ve çayın ikram edildiği etkinlikte mahalle sakinleri parkta bir araya geldi. Bahçelievler Mahalle Muhtarı Sülbiye Bilen, Halk Meclisi’ndeki arkadaşlarla imece usulü hazırlık yaptıklarını belirterek, "Bir arkadaş bir kilo çay getirdi, kimisi şeker, kimisi çaydanlık, kimisi mısır getirdi. Kimisi evden mısır patlatma makinası getirdi. Birlikte böyle bir etkinlik oldu. Mahalle sakinlerini bir araya getirdik. Geç saatlere kadar sohbet ettik, çocuklar da parkta ve oyun alanında oynadılar” dedi.
Mahalle sakinleri böyle bir etkinlik için başta Halk Meclisi’ne ve Muhtar Sülbiye Bilen’e teşekkür ederek, bunun sık sık yapılması dileğinde bulundular.
YORUM EKLE