MHP’li Milletvekili Adaylarından İHA’ya Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum Milletvekili adayları, İhlas Haber Ajansı Erzurum Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.Seçim çalışmaları kapsamında basın kuruluşlarına ziyaret gerçekleştiren MHP Erzurum Milletvekili adayları ilk...

MHP’li Milletvekili Adaylarından İHA’ya Ziyaret
banner230
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum Milletvekili adayları, İhlas Haber Ajansı Erzurum Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.
Seçim çalışmaları kapsamında basın kuruluşlarına ziyaret gerçekleştiren MHP Erzurum Milletvekili adayları ilk ziyaretlerine İHA Erzurum Bölge Müdürlüğü’nden başladı. MHP İl Başkanı Ahmet Anatepe ve milletvekili adayları Prof. Dr. Kamil Aydın, Ertürk Çimen, Zekai Kaya, Seyfullah Hızarcı, Ömer Durur ve Gökhan Arslan, İHA Erzurum Bölge Müdürü Ayhan Türkez’e ziyarette bulundular.
Seçim ziyaretlerine ilk olarak İHA’dan başladıklarını ifade eden MHP Milletvekili adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, 7 Haziran seçimlerinde başarılı bir sonuç alacaklarına inandığını söyledi.
MHP adayları, partilerinin Erzurum’da ki milletvekili sayısını artırmak için koordineli olarak çalışacaklarını belirterek, gitmedik ilçe, köy bırakmayacakları ve seçmenden destek isteyeceklerini söylediler.
YORUM EKLE