MHP Erzurum Milletvekili Adaylarından, Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneğine Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum Milletvekili adayları, Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Erzurum Şubesine ziyarette bulundu.Seçim çalışmalarına start veren MHP Erzurum Milletvekili adayları Prof. Dr. Kamil Aydın, Ertürk...

MHP Erzurum Milletvekili Adaylarından, Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneğine Ziyaret
banner230
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum Milletvekili adayları, Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Erzurum Şubesine ziyarette bulundu.
Seçim çalışmalarına start veren MHP Erzurum Milletvekili adayları Prof. Dr. Kamil Aydın, Ertürk Çimen, Zekai Kaya, Seyfullah Hızarcı, Ömer Durur ve Gökhan Arslan, MHP İl Başkanı Ahmet Anatepe ile birlikte Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Erzurum Şubesini ziyaret ettiler.
Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Erzurum Şube Başkanı Recep Akgül, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek adayları tebrik etti.
Akgül, dernek olarak yer sıkıntılarını ifade ederek 100- 150 metrekarelik gazilere yakışır bir yer talebinde bulundukları dile getirdi.
Adaylar adına konuşan Prof. Dr. Kamil Aydın’da MHP’nin bu seçimlere oldukça umutlu baktığını belirterek iktidar partisinin ve adaylarının yerelde de bir şımarıklık içerisinde olduklarını kaydetti.
Aydın, Erzurum’da sorunları iyi bildiklerini ve tüm aday arkadaşlarıyla birlikte millete hizmet için yola çıktıklarını belirtti.
YORUM EKLE