banner271

MHP Erzurum Milletvekili Adayları Ziyaretlerde Bulundu

MHP Erzurum Milletvekili adayları seçim öncesi ziyaretlerini sürdürdü.MHP milletvekili adayları Kamil Aydın, Ertürk Çimen, Zekai Kaya, Seyfullah Hızarcı, Ömer Durur ve Gökhan Aslan, seçim ziyaretlerini devam ettiriyor. Adaylar bugün DSİ Bölge...

MHP Erzurum Milletvekili Adayları Ziyaretlerde Bulundu
banner230
MHP Erzurum Milletvekili adayları seçim öncesi ziyaretlerini sürdürdü.
MHP milletvekili adayları Kamil Aydın, Ertürk Çimen, Zekai Kaya, Seyfullah Hızarcı, Ömer Durur ve Gökhan Aslan, seçim ziyaretlerini devam ettiriyor. Adaylar bugün DSİ Bölge Müdürlüğü, DDY İşletme Müdürlüğü, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu, ERVAK ve esnaf ziyaretlerinde bulundular.
Prof. Dr. Kamil Aydın, Mc Carty ABD’sinde bir zamanlar yaşanan ’cadı avı’nın şimdi Türkiye’de yaşandığını belirterek, iktidara gelmeleri halinde ülkede cadı avına son vereceklerini ve kardeşlik hukukunu tesis edeceklerini söyledi.
Milletvekili adayları, 7 Haziran seçimlerinde iktidar partisi olarak TBMM’ye gireceklerini belirttiler. AK Parti iktidarı döneminde toplumun kutuplaştırıldığını ifade eden Milletvekili adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, "AKP iktidarı, nefret söylemleri ile toplumu kutuplara ayırdı. Birlik, beraberlik hukukumuz, manevi yapımız dinamitlendi. Soğuk savaş döneminin ABD’sinde olduğu gibi cadı avı başlatıldı. MC Carty dönemini geçirmekteyiz. MHP olarak bu korku imparatorluğunu kıracağız." dedi.
7 Haziran seçimlerinde MHP’nin Erzurum’dan Meclis’e 6 milletvekili göndereceğine inandığını belirten Aydın, "Erzurumlu seçimlerde MHP diyecek. Erzurum’un ekonomisi kötü, işsizlik zirvede. Erzurum MHP iktidarıyla abat olacak. Erzurum bizimle yürüyecek. Çünkü biz şehrin makus talihini kıracağız." diye konuştu.
"Bu adamın yürekliliği noktasında kamuoyunda karşılığı var mı?"
"Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in, eski içişleri bakanı ve AK Parti birinci sıra milletvekili adayı Efkan Ala için şehirdeki billboardlara astırdığı, "Erzurum’un yürekli insanı’ reklamına da tepki gösteren Kamil Aydın, "Bu adamın yürekliliği noktasında kamuoyunda karşılığı var mı? Erzurum’a zararı olmaktan başka bir şeyi olmayan bir bürokrat. Yüreksizliğin sembolü, Ala’nın yaptıkları ortada. "
YORUM EKLE