Merkez Parti Genel Başkan Yardımcısı Ve Erzurum Milletvekili Adayı Metin Hacımustafaoğlu:

Merkez Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili adayı Metin Hacımustafaoğlu, sabah kahvaltısında basın mensupları ile bir araya geldi.Özel bir Restaurantta düzenlenen kahvaltı sonrası gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan...

Merkez Parti Genel Başkan Yardımcısı Ve Erzurum Milletvekili Adayı Metin Hacımustafaoğlu:
banner230
Merkez Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili adayı Metin Hacımustafaoğlu, sabah kahvaltısında basın mensupları ile bir araya geldi.
Özel bir Restaurantta düzenlenen kahvaltı sonrası gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Metin Hacımustafaoğlu, 7 Haziran seçimlerinin Türkiye açısından büyük önem taşıdığını söyledi.
Yeni bir siyaset anlayışı ile meydana indiklerini dile getiren Merkez Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili adayı Metin Hacımustafaoğlu, “Öncelikli vaatlerimiz Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkmak, Vatanın bölünmez bütünlüğünü korumak, Modern ve milli bir eğitim anlayışını yerleştirmek, Din ve vicdan hürriyetini korumak, Adil gelir dağılımını sağlamak, Terörle mücadele etmek, Soyguna, vurguna, talana, rüşvete ve iltimasa, kısacası gayri meşru servet edinmeye, ahlaksızlığa, yandaşlığa ve yalakalığa izin vermemek vardır” dedi.
“İlimle, irfanla büyük Türkiye’yi kuracağız” diyen Metin Hacımustafaoğlu, “Ülkemizde hukukun üstünlüğünü tesis edeceğiz. Adalet, eşitlik, özgürlük vazgeçilmezimiz olacaktır” diye konuştu.
YORUM EKLE