Büyükşehir’den Eğitime Büyük Destek

Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak tarafından başlatılan "Kardeş Okul-Kardeş Kurum" projesi kapsamında Kamu Kurumlarına okullara yaptıkları katkılarından dolayı teşekkür belgesi verildi.“Kardeş Okul-Kardeş Kurum” projesi kapsamında,...

Büyükşehir’den Eğitime Büyük Destek
banner230
Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak tarafından başlatılan "Kardeş Okul-Kardeş Kurum" projesi kapsamında Kamu Kurumlarına okullara yaptıkları katkılarından dolayı teşekkür belgesi verildi.
“Kardeş Okul-Kardeş Kurum” projesi kapsamında, Erzurum’da 37 Kamu Kurumu 68 okulla eşleştirildi. Yaklaşık iki yıldır kamu kurumları proje kapsamında okullarda fiziki ortamların iyileştirilmesi, kırtasiye, giyim, büro malzemesi gibi çeşitli yardımlarda bulunarak eksiklikleri giderdiler.
Öte yandan proje dışında Büyükşehir Belediyesi, bu yıl 467 okulun iç ve dış cephe boyaları elektrik, kalorifer ve su tesisatları, çatı onarımları diğer küçük onarımlar, bahçe düzenlemeleri ile okullarımızda yürüttüğü projelerle eğitime büyük destek verdi.
Bu yıl eğitime verdiği bu katkılardan dolayı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’e Teşekkür Belgesi takdim eden Vali Dr. Ahmet Altıparmak “Başkanımız hiç kimsenin göstermediği cömertliği, fedakarlığı göstererek, kurdukları ciddi bir ekiple” bu sorun ilin sorunu, benim sorunum” diyerek büyük bir gayret gösterip, okullarımızın boyasından badanasına varana kadar her şeyiyle yakından ilgilendiler. Şimdiye kadar eğitime verdikleri bu katkıdan dolayı kendilerine en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’de şehri başka bir boyuta taşımanın herkesin görevi olduğunu ifade ederek, sadece okullarımıza değil tüm kurumlarımızın ihtiyaçlarına katkı sağlamaya hazır olduklarını söyledi. Belediye Başkanımız Sekmen "kurduğumuz bu ekibi, şöyle görüyorum. Bu ekip Erzurum’un ekibi. Burada yapılacak bir hizmet varsa bunu Sayın Valim yapmış biz yapmışız, diğer kurumlar yapmış, önemli değil. Önemli olan el birliği ile yapıp şehrimizin bir marka şehri haline gelmesine çalışmak olmalı" dedi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273