Başkan Korkut Kahvaltı Da Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut kahvaltı programında muhtarlar ile bir araya geldi.Topçuoğlu Mahallesi İhmal Cami Sokakta Yakutiye Belediyesi tarafından verilen kahvaltı programında muhtarlarla bir araya gelen Yakutiye Belediye Başkanı Ali...

ERZURUM 05.08.2015, 12:12
Başkan Korkut Kahvaltı Da Muhtarlarla Bir Araya Geldi
banner230
Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut kahvaltı programında muhtarlar ile bir araya geldi.
Topçuoğlu Mahallesi İhmal Cami Sokakta Yakutiye Belediyesi tarafından verilen kahvaltı programında muhtarlarla bir araya gelen Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, mahalle muhtarlarının kendisinin çalışma arkadaşı olduğunu ve muhtarlarla tam bir uyum içinde çalıştıklarını söyledi. Mahalle muhtarları ile yaptığı kahvaltı programı sonrası muhtarların istek ve önerilerini alarak, gerçekleştireceği faaliyetler hakkında konuşan Başkan Korkut, önemli mesajlar verdi. Korkut: Her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım gözetmeksizin götürüyoruz. Amacımız her mahallesi yaşanılabilir daha güzel Yakutiye oluşturmak. Bu hedefle Belediyemizin tüm imkanlarının muhtarların ve mahallelerin hizmetinde olduğunu söyledi.
Programda söz alarak mahalleleri ile ilgili sıkıntıları dile getiren muhtarlar, bu tür görüşmelerin çok verimli olduğuna işaret ettiler. Mahalle/köy muhtarları, bu samimi kahvaltı programının verimli geçtiğine dikkat çekerek Başkan Korkut’a teşekkür ettiler.
İhmal Cami Sokak’ta Yakutiye Belediyesi’nin hazırlamış olduğu kahvaltı programına çevre esnaf ve vatandaşlarda katıldı.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@