Vali Kahraman’dan Sönmez Ailesine Taziye Ziyareti

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman aile ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretler kapsamında yakın bir tarihte babası vefat eden Sönmez ailesine taziye ziyaretinde bulundu.Erzincan Valisi Süleyman Kahraman kendisine ait sosyal paylaşım sitesine gelen...

Vali Kahraman’dan Sönmez Ailesine Taziye Ziyareti
banner230
Erzincan Valisi Süleyman Kahraman aile ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretler kapsamında yakın bir tarihte babası vefat eden Sönmez ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Erzincan Valisi Süleyman Kahraman kendisine ait sosyal paylaşım sitesine gelen bir mesajda yakın bir tarihte vefat eden babasının Vali Kahraman’a çok benzediğini ve Vali Kahraman’ı her gördüğünde de babasını hatırladığını, tanışmaya gelmeye cesaretinin olmayıp belki de bir gün kısmet olursa Vali Kahraman’ı tanıyarak, elini öpmek istediğini belirten Fatma Sönmez isimli kullanıcıdan gelen bu facebook mesajı üzerine Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Sönmez ailesinin ikametine sürpriz ziyarette bulunarak, babası vefat eden Fatma Sönmez ile görüştü.
Yapılan ziyaret kapsamında Vali Süleyman Kahraman, acılı aileye başsağlığı dileklerinde bulunarak, kendisini de bir babaları olarak kabul etmelerini istediğini ve kapısının her zaman kendilerine açık olduğunu söyledi.
Gerçekleşen ziyarette Vali Kahraman’ı karşılarında gören Sönmez ailesi şaşkınlıklarını gizleyemedi. Sönmez ailesi Erzincan’da yaşadıkları süre boyunca ilk kez böyle bir durumla karşılaştıklarını ve Vali Kahraman’a boşuna “Vali Baba” denilmediğini şimdi daha iyi anladıklarını belirterek, nazik ziyaretlerinden dolayı Vali Kahraman’a teşekkür etti.
YORUM EKLE