TOKİ Başkanı Erzincan’da

Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Erzincan’ı ziyaret eden Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan Erzincan Belediye Başkan Yardımcısı Sami Mollaoğulları ile birlikte şehir genelinde yürütülen ve yürütülmesi...

TOKİ Başkanı Erzincan’da
banner230
Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Erzincan’ı ziyaret eden Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan Erzincan Belediye Başkan Yardımcısı Sami Mollaoğulları ile birlikte şehir genelinde yürütülen ve yürütülmesi planlanan Kentsel Dönüşüm alanlarını ziyaret ederek incelemelerde bulundular.
İncelemelerin ardından bir açıklama yapan TOKİ Başkanı M. Ergün Turan “ Erzincan Toplu Konut İdaresinin en aktif olduğu illerden biri. 2002 yılından bu güne kadar 11Bin toplu konut inşaa edildi. Bunlardan bir kısmı kentsel dönüşüm, bir kısmı sosyal konut, bir kısmı ise köy kent dönüşümüdür.” dedi.
TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, Kızılay, Taksim, Hocabey mahallelerini ve Merkez Çarşısını kentsel dönüşümlerinin hiç kimseyi mağdur etmeden en kısa zamanda gerçekleştirileceğini sözlerine ekledi.
Gerçekleştirilen incelemelerin ardından Erzincan Belediye Başkan Vekili Hüseyin Karakoç tarafından TOKİ Başkanı M. Ergün Turan’a el işlemesi bakır tabak hediye edildi.
YORUM EKLE