Yesevi Kültür Ocakları İl Teşkilatından Kutlu Doğum Etkinliği

Yesevi Kültür Ocakları Elazığ il teşkilatı tarafından Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri nedeniyle Fırat Üniversitesi rektörlük kampüsü girişinde stant kurularak gül suyu ve lokum dağıtıldı.Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında...

Yesevi Kültür Ocakları İl Teşkilatından Kutlu Doğum Etkinliği
banner230
Yesevi Kültür Ocakları Elazığ il teşkilatı tarafından Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri nedeniyle Fırat Üniversitesi rektörlük kampüsü girişinde stant kurularak gül suyu ve lokum dağıtıldı.
Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Fırat Üniversitesi girişinde kurulan stantta öğrencilere ve vatandaşlara gül suyu ile lokum ikram edildi. Etkinlik kapsamında konuşan Yesevi Kültür Ocakları İl Başkanı İlhan Dinç, teşkilatlarının bir gençlik harekatı olması sebebi ile yer olarak üniversite girişini tercih ettiklerini söyledi. Dinç, "Efendimizin dünyayı şereflendirdiği şu mübarek Kutlu Doğum Haftası kardeşliğin, sevginin, birlik ve beraberliğin başladığı gün olur ve yeniden Bismillah diyerek hayatımıza yön vermeye vesile olur. İnşallah rabbim Resulullah’a layık bir ümmet olmayı, Kutlu Doğum Haftası hürmetine nasip eder. Standımızda gün boyu vatandaşlarımıza ve öğrencilerimize gül suyu ve lokum ikramımız olacaktır. Bu etkinlikte emeği geçen tüm teşkilatımıza teşekkürlerimi sunuyorum" diye konuştu.
YORUM EKLE