Elazığ’da Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri

Elazığ’da Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında İl Müftüsü Peyami Güngör, Vali Murat Zorluoğlu’nu ziyaret edip gül ve kitap hediye etti.Her yıl 14 ile 20 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri Türkiye...

Elazığ’da Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri
banner230
Elazığ’da Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında İl Müftüsü Peyami Güngör, Vali Murat Zorluoğlu’nu ziyaret edip gül ve kitap hediye etti.
Her yıl 14 ile 20 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ’da da başladı. İl Müftüsü Peyami Güngör, beraberindekilerle birlikte Vali Murat Zorluoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette Vali Zorluoğlu’nu gül veren Müftü Güngör, 2015 yılı Kutlu Doğum Haftası temasının ’Hz. Peygamber ve birlikte yaşama ahlakı’ olarak belirlendiğini ifade ederek, Birlikte Yaşama Ahlakı ve Hukuku isimli kitabı Vali Zorluoğlu’na hediye etti. Müftü Güngör, "Yurt dışında, Türkiye’de ve Elazığ’da olmak üzere bugün Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri başladı. Bu yıl ki temamız ’Hz. Peygamber ve birlikte yaşama ahlakı’ olarak belirlendi. Etkinliklerimiz hafta boyunca devam edecek" dedi.
Vali Zorluoğlu da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
YORUM EKLE