Elazığ’da Göçer İnşaat Tarafından Seranova Mağazası Açıldı

Seramiğin parlayan yıldızı sloganıyla yola çıkan Seranova’nın mağazası Göçer İnşaat tarafından açıldı.Elazığ’da Göçer İnşaat tarafından Seranova ürünlerinin yer aldığı iş yeri açıldı. Açılışla ilgili bilgi veren Göçer...

Elazığ’da Göçer İnşaat Tarafından Seranova Mağazası Açıldı
banner230
Seramiğin parlayan yıldızı sloganıyla yola çıkan Seranova’nın mağazası Göçer İnşaat tarafından açıldı.
Elazığ’da Göçer İnşaat tarafından Seranova ürünlerinin yer aldığı iş yeri açıldı. Açılışla ilgili bilgi veren Göçer İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Göçer, seramik sektörünün güçlü markası Seranova markası ile hizmete açtıkları mağazalarında zengin ürün yelpazesine ait bir birinden farklı desen, renk ve ebatta her bütçeye uygun ürünlerini tüketicilerle buluşturmayı hedeflediklerini söyledi.
Seranova’nın Umpaş Holding’e bağlı bir marka olduğunu belirten Umpaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Atasorkun da, "20 yıl önce başladığımızda küçük bir işletme olarak başladık. Küçük olarak başladığımız seramik işiyle bugünlere kadar geldik. 2012 yılından sonra bu markamızı oluşturarak yeni vizyon ve yeni yatırımlarla katma değeri yüksek mallar üretmeye başladık. Daha önce 12-14 iş ortağımız varken şimdi 62 tane iş ortağımız var. Elazığ’da yeni markamızı tanıştırmaktan son derece mutluyuz" dedi.
Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise, "Elazığ’ımızda yeni bir iş yeri açmamızın sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Bu şunu gösteriyor. Elazığ her gün biraz daha büyüyor, gelişiyor ve ileriye gidiyor. Bir şehirde inşaat sektörü ne kadar ileri düzeydeyse gelişme de adım adım o kadar ileriye gitmektedir. Bugün burada inşaat sektörüne hitap eden bir yerin açılışını yapıyoruz. Umpaş Holding’i yakından bilenlerdenim. Türkiye’deki çok katılımlı şirketlerden biridir. Bunu başarı ile bugüne getiren nadir şirketlerden biridir" diye konuştu.
Daha sonra iş yerinin açılışı Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ETSO Başkanı İdris Alan, Umpaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Atasorkun ve Göçer İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Göçer tarafından yapıldı.
YORUM EKLE