Edirne OSB’ye Biyolojik Arıtma

Edirne Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı'nca, 'edirne Organize Sanayi Bölgesinde Yaşanılabilir Çevre İçin Biyolojik Arıtma Tesisi Yapım Projesi' Sözleşmesi Edirne Valiliği'nde Imzalandı.

Edirne 30.07.2015, 12:02
Edirne OSB’ye Biyolojik Arıtma
banner230
Edirne Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığınca hazırlanarak destek almaya hak kazanan ’Edirne Organize Sanayi Bölgesinde Yaşanılabilir Çevre İçin Biyolojik Arıtma Tesisi Yapım Projesi’nin sözleşmesi Edirne Valiliği’nde imzalandı.
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Edirne Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Murat Ilıcak’ın imzaladığı sözleşmeyle proje uygulama süreci başladı. Edirne Valisi Şahin, Edirne Organize Sanayi Bölgesi’nin yatırımcılar tarafından tercih edilebilir bir OSB olmasına büyük bir katkı sağlayacak projenin hayırlı olmasını diledi.
Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Şahin ise Edirne OSB’nin lojistik avantajlarına vurgu yaparak, "Edirne OSB bulunduğu konum dolayısıyla yatırımcılar için büyük bir avantaj. Bu avantajlara sahip bir OSB’nin altyapı ve üst yapı sorunlarını çözmüş olması gerekir ki yatırımcılar için de cazip olsun. Destek verdiğimiz bu projeyle Edirne OSB biyolojik arıtma tesisine kavuşacak. Böyle bir projeye destek verdiğimiz için mutluyuz" dedi.
TRAKYAKA’nın yaklaşık 665 bin TL’lik bir destek sağlayacağı projenin 15 ayda tamamlanması planlanıyor.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
10°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 13 Kasım 2019
İmsak 05:50
Güneş 07:14
Öğle 12:30
İkindi 15:13
Akşam 17:37
Yatsı 18:56

Gelişmelerden Haberdar Olun

@