Terörün İş Dünyasına Etkisi Başbakan’a İletilecek

Dto Başkanı Necdet Özer, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na Terör Ve İş Dünyasıyla İlgili Bir Rapor Sunacaklarını Söyledi.

DENİZLİ 30.07.2015, 12:05
Terörün İş Dünyasına Etkisi Başbakan’a İletilecek
banner230
Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer, “365 Oda ve Borsa Başkanımız, TOBB’daki toplantıda terörün iş dünyasına etkilerini Sayın Başbakanımıza iletecek” dedi.
Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Özer, son günlerde yaşanan terör olaylarıyla ilgili yarın TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu öncülüğünde, 365 oda/borsa başkanının katılımıyla gerçekleşecek toplantıda, iş dünyasını etkileyen konuları Başbakan Ahmet Davutoğlu’na aktaracaklarını belirterek, “Bu toplantıda, her oda/borsa başkanın kendi bölgesindeki terörle ilgili hassasiyetlerini dile getirecek olması, Türkiye’nin geleceğine ışık tutması bakımından çok önemlidir” dedi.
Başkan Necdet Özer, kamu güvenliğinin yeniden sağlanması gerektiğini dile getirerek, “İnsanımızın can güvenliği ve ülkemizde huzurun yeniden tesis edilmesi hepimizin önceliğidir. Çünkü güvenli bir ülkede yaşamak hepimizin en doğal hakkıdır. Bunun sağlanması için gereken bütün önlemlerin vakit geçirilmeden alınmasını ve bu yöndeki girişimleri destekliyoruz. Kamu güvenliği olmadan ekonomik faaliyetleri sürdürmenin zorluğu, hepimizin malumudur. Yani huzur olmadan refahtan söz edilemez” diye konuştu.
Bütün vatandaşlar gibi iş alemi mensupları olarak yükselen terör dalgasından üzüntü duyduklarını belirten Özer,“Son günlerde yaşanan terör olayları dolayısıyla iş dünyasını etkileyen konularla ilgili yarın TOBB’da istişare toplantısı yapılacaktır. TOBB’a bağlı 365 Oda ve Borsalar olarak Ankara’da TOBB’un öncülüğünde TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katılacakları istişare toplantısında, terör dolayısıyla iş dünyasını etkileyen konuları Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na ileteceğiz. Her oda/borsa başkanın kendi bölgesindeki terörle ilgili hassasiyetlerini dile getirecek olması, Türkiye’nin geleceğine ışık tutması bakımından çok önemlidir, diye düşünüyoruz’’ dedi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 13 Kasım 2019
İmsak 05:50
Güneş 07:14
Öğle 12:30
İkindi 15:13
Akşam 17:37
Yatsı 18:56

Gelişmelerden Haberdar Olun

@