Pamukkale’de Haşere İle Mücadele Çalışmaları Devam Ediyor

Pamukkale Belediyesi, haşere ile mücadele çalışmalarını sürdürüyor.Pamukkale Belediyesi, haşere ile mücadelede etkin çalışmalarına devam ediyor. Belediye ilaçlama ekipleri, fosseptikler, kanallar, mazgallar, durgun sular, kapalı alanlar...

Pamukkale’de Haşere İle Mücadele Çalışmaları Devam Ediyor
banner230
Pamukkale Belediyesi, haşere ile mücadele çalışmalarını sürdürüyor.
Pamukkale Belediyesi, haşere ile mücadelede etkin çalışmalarına devam ediyor. Belediye ilaçlama ekipleri, fosseptikler, kanallar, mazgallar, durgun sular, kapalı alanlar başta olmak üzere haşere üretebilecek her noktada ilaçlama çalışmalarını yılbaşından bu yana sürdürüyor. Vatandaşların rahat bir yaz dönemi geçirmesi için konuya özel önem veren Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilaçlama ekipleriyle bir araya geldi. Ekiplere ilaçlama ve haşere ile mücadele konusunda talimatlarını aktaran Başkan Gürlesin,"Büyükşehir Belediyemiz tarafından yürütülen haşere ile mücadele hizmeti, 2015 başı itibariyle Pamukkale Belediyesi’ne devir edildi. İlçe sınırlarımızda haşere ile mücadele için o günden bugüne etkin olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Vatandaşların bahar ve yaz dönemini rahat bir şekilde geçirmesini sağlamak için bu konuda bir seferberlik başlattığımızı söyleyebilirim" dedi.
Pamukkale ilçesinin 320 bin nüfusla en büyük ilçe olduğunu hatırlatan Başkan Gürselin, yılbaşından bu yana 8 araç ve 17 personel ile çalışmaların devam ettiğini, 1 Mayıs’tan itibaren ilave personel alımları ile araç sayısının 17’ye, personel sayısının ise 49’a çıkarılacağını kaydetti. Haşere ile mücadelede personel ve araçların 1 yıllık maliyeti 3 milyon lira olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Gürlesir, turizmle anılan bir ilçe olan Pamukkale’de bu konuda da en iyi olması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
YORUM EKLE