Aktepe Mahallesi’nin Üst Yapısı Değişiyor

Denizli’nin Pamukkale Belediyesi, Aktepe Mahallesi’nde üst yapı ve çevre düzenlemesi çalışmalarına devam ediyor.Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in ilçe genelinde başlattığı üst yapı çalışması devam ediyor. 30 mahalle...

DENİZLİ 30.07.2015, 13:57
Aktepe Mahallesi’nin Üst Yapısı Değişiyor
banner230
Denizli’nin Pamukkale Belediyesi, Aktepe Mahallesi’nde üst yapı ve çevre düzenlemesi çalışmalarına devam ediyor.
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in ilçe genelinde başlattığı üst yapı çalışması devam ediyor. 30 mahalle de 50 kilometreyi bulan 30 milyon liralık yatırımla ana cadde düzenleme çalışmalarının yanı sıra mahalle mahalle ara caddeler de modern bir yapıya bürünüyor. Başkan Gürlesin, çalışmaların bir ayağı olan Aktepe Mahallesi’nde 2413/2 sokak dolmuş durağı önünden, Gazeteciler sitesi ve 2421 ile 2421/11 sokağa kadar uzanan 34 bin metrekare sıcak asfalt, 7 bin metrekare kaldırım, kazı, 750 metreküp perde duvar imalatı olmak üzere yürütülen çalışmaları inceledi.
Ekiplere birçok noktada yürütülen çalışmalarla ilgili talimatlar veren Başkan Gürlesin, kısa zamanda çalışmaların bitirilerek mahalle halkının hizmetine sunulacağını ve bölgede başlayacak birçok çalışmanın da planını tamamladıklarını söyledi.
Başkan Hüseyin Gürlesin, “Pamukkale İlçemizin tamamında dur durak bilmeksizin çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yeni kurulmuş, 1,5 yılını daha tamamlamamış bir belediye olmamıza rağmen ilçemizin adına yakışır çalışmaları hayata geçiriyoruz. Aktepe Mahallemiz çok geniş bir alana sahip. Bölgemizde birçok çalışmayı aciliyet ve önem sırasına göre yapmaya gayret gösteriyoruz. Şuanda yürütülen çalışmalarda kısa zamanda bitirilerek, halkımızın hizmetine sunulacak. Dahası Aktepe mahallemizle ilgili yapmayı düşündüğümüz çalışmaların da planlarını tamamladık. Onlarda bir bir hayata geçecek. Yol, kaldırım ve düzenleme çalışmalarımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 06 Aralık 2019
İmsak 06:10
Güneş 07:38
Öğle 12:37
İkindi 15:06
Akşam 17:27
Yatsı 18:49

Gelişmelerden Haberdar Olun

@