MHP Milletvekili Karakaç Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır 1. sıra milletvekili adayı Mehmet Teyar Karakoç, seçim çalışmaları kapsamında Eğil ilçesinde köy ziyaretlerini sürdürüyor.7 Haziran 2015 genel seçimleri öncesinde çalışmalarını hızlandıran...

MHP Milletvekili Karakaç Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
banner230
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır 1. sıra milletvekili adayı Mehmet Teyar Karakoç, seçim çalışmaları kapsamında Eğil ilçesinde köy ziyaretlerini sürdürüyor.
7 Haziran 2015 genel seçimleri öncesinde çalışmalarını hızlandıran MHP Diyarbakır milletvekili adayı Mehmet Teyar Karakoç, Eğil ilçesine bağlı Balaban, Kurkan, Şahabab ve Kazanlı köylerine ziyaret düzenledi. Balaban köyünde vatandaşlarla birlikte Cuma Namazı’nı kılan Karakoç, daha sonra köylülerle bahçede oturup bir süre sohbet etti. Gittiği köylerde MHP’nin seçim bildirgeleri ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgi veren Karakoç, MHP’’nin iktidarı ile yıllardır kangrenleşen bütün sorunların çözüm bulacağını söyledi. Her zaman haklının ve mazlumun yanında olacaklarını belirten Karakoç, Diyarbakır’da gittikleri her yerde yoğun bir ilgi ile karşılaştıklarını ve bunun da partilerine olan teveccühü gösterdiğini söyledi. Vatandaşların her türlü sorununu çözmek için yoğun gayret sarf edeceklerini belirten Karakoç, 7 Haziran seçimleri için vatandaşlardan destek istedi.
Karakoç, Balaban köyünün ardından Kurkan, Sahabab ve Kazanlı köylerini de ziyaret edip vatandaşlarla bir araya geldi.
YORUM EKLE