Baran Ailesinin Muhteşem Düğünü

Diyarbakır ve bölgenin tanınmış iş adamları ve aileleri arasında yer alan Baran ailesinden Cengiz Baran ile Bacı ailesinden Zozan Bacı, muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Düğünde, çift dolar yağmuruna tutuldu.Diyarbakır ve bölgenin...

Baran Ailesinin Muhteşem Düğünü
banner230
Diyarbakır ve bölgenin tanınmış iş adamları ve aileleri arasında yer alan Baran ailesinden Cengiz Baran ile Bacı ailesinden Zozan Bacı, muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Düğünde, çift dolar yağmuruna tutuldu.
Diyarbakır ve bölgenin tanınmış iş adamları ve aileleri arasında yer alan Arfem Alüminyum fabrikası ve Baran inşaatın sahipleri Baran ailesinden Cengiz Baran ile Bacı ailesinden Zozan Bacı, Altındağ düğün salonunda yapılan dillere destan bir düğünle dünya evine girdi. Çifti, aileleri, akrabaları ve arkadaşları yalnız bırakmazken, düğüne siyaset, sanat, spor ve iş çevrelerinin tanınmış simalarının da aralarında bulunduğu yaklaşık bin 500 kişi katıldı. Dolar yağmurunun da yaşandığı düğünde, çiftin mutluluğu gözlerinden okundu.
Rüya gibi geçen düğün töreni sonrası duygularını paylaşan Baran ailesinden Mustafa Baran, “Türkiye’nin çeşitli illerinden kilometrelerce yol gelen değerli misafirlerimiz bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadı. Çok sevdiğimiz değerli aile ferdimiz Cengiz ve gelin kızımız Zozan’ın düğününde bizleri onurlandıran tüm, yakınlarımız, misafirlerimiz ve büyüklerimize sonsuz teşekkür ederim. Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm dostlarımızdan Allah razı olsun, bu sevinç hepimizin sevincidir. Dostluk, sevgi, saygı bu günlerde belli oluyor ve dostluğun, akrabalığın değeri anlaşılıyor. Allah’ın izniyle bu sevgi, saygı bağımız her daim böyle kuvvetli olur. Allah hepinizden razı olsun darısı genç bekarlarımızın başına Allah mesut bahtiyar etsin” dedi.
YORUM EKLE