Bağlar’da İlkokullar Arası Futbol Turnuvası Yapılacak

Bağlar Belediye Spor Kulübü, ilçe sınırları içerisinde bulunan ilkokullar arasında futbol turnuvası düzenliyor.Bağlar Belediye Spor Kulübü tarafından, 12 takım ile iki ayrı grup halinde eşleşecek futbol turnuvası 1 ay sürecek. Turnuva...

Bağlar’da İlkokullar Arası Futbol Turnuvası Yapılacak
banner230
Bağlar Belediye Spor Kulübü, ilçe sınırları içerisinde bulunan ilkokullar arasında futbol turnuvası düzenliyor.
Bağlar Belediye Spor Kulübü tarafından, 12 takım ile iki ayrı grup halinde eşleşecek futbol turnuvası 1 ay sürecek. Turnuva kapsamında maçlar Bağlar Belediye Spor’a ait Alipınar hala sahasında oynanacak. Turnuvaya katılan okulların spor malzemeleri ile öğrencilerin yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını belediye karşılıyor.
"MADDE BAĞIMLILIĞIYLA MÜCADELE ETMEDE SPORUN ÖNEMİ BÜYÜK"
Turnuva hakkında bilgi veren Bağlar Belediyesi Meclis üyesi ve Spor Kulübü Eşbaşkanı Şenay Pektaş, spor kulübü olarak gençleri spor faaliyetlerine katmak için çalışmalar başlattıklarını söyledi. Pektaş, “Onlara sporu sevdirmeye çalışıyoruz. Böylelikle onları madde bağımlılığından uzak tutmuş olacağız. Aynı zamanda spor kulübü olarak alt yapımızı oluşturduk. Aralarında yetenekli gençlerimizi çıkartıp profesyonel anlamda onlara katkı sunmaya çalışacağız” dedi.
YORUM EKLE