Vali Avrupa Şampiyonu Halterci Kızları Ödüllendirdi

Vali Ali Fidan, 15 yaş altı ve Yıldızlar Şampiyonasında 3 altın madalya kazanan 4 dalda Avrupa rekoru kıran Avrupa Şampiyonu Nuray Levent ve Genel klasman sıralamasında Avrupa 4.’sü olan Buse İlhan’ı makamında ağırladı.Düzceli Milli...

Vali Avrupa Şampiyonu Halterci Kızları Ödüllendirdi
banner230
Vali Ali Fidan, 15 yaş altı ve Yıldızlar Şampiyonasında 3 altın madalya kazanan 4 dalda Avrupa rekoru kıran Avrupa Şampiyonu Nuray Levent ve Genel klasman sıralamasında Avrupa 4.’sü olan Buse İlhan’ı makamında ağırladı.
Düzceli Milli Halterci 15 yaş altı ve Yıldızlar Şampiyonasında 3 altın madalya kazanan Avrupa Şampiyonu Nuray Levent ve Genel klasman sıralamasında Avrupa 4.sü olarak sıralamada yer bulan Buse İlhan’ı Vali Ali Fidan altın ile ödüllendirdi.
Nuray Levent ve Buse İlhan’ı tebrik eden Vali Ali Fidan, “Nuray kızımız Avrupa şampiyonu oldu. 4 dalda Avrupa rekoru kırarak şampiyon oldu başarısıyla bizleri sevindirdi. Yine Buse’de Avrupa 4.’sü onu da başarısından dolayı tebrik ediyorum. Bundan sonra ondanda şampiyonluklar bekliyoruz. Her iki çocuğumuz evladımızın başarısı hem Düzce’miz için hem ülkemiz için önemlidir. Başarılar bizleri sevindiriyor. Kendilerini tebrik ediyorum, hocalarımızı tebrik ediyorum onlarında tabi emeği büyük, ailelerini tebrik ediyorum gençlerimize bu fırsatı verdikleri için bundan sonra kendilerinden hem spor hayatlarında hem eğitim hayatlarında başarılar diliyorum. İlimizden inşallah hem bu gençlerimizden hem diğer gençlerden daha başarılı nice Türkiye şampiyonu Avrupa şampiyonları çıkacaktır. Gayretimiz bunun için. Kendilerine başarılar diliyorum” dedi.
Ziyarette Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Halter Antrenörü Yasin Aydın’da hazır bulundu.
YORUM EKLE