banner271

Rektör Adayı Mehmet Akgül’den AK Parti’ye Ziyaret

Foto: Rektör Adayı Mehmet Akgül’den Ak Parti’ye Ziyaret

Rektör Adayı Mehmet Akgül’den AK Parti’ye Ziyaret
banner230
Düzce Üniversitesi Rektör adayı Prof. Dr. Mehmet Akgül, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’i makamında ziyaret etti.
20 Nisan 2015 tarihinde Düzce Üniversitesinde rektörlük seçimlerine katılacak iki isimden biri olan Prof. Dr. Mehmet Akgül, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’i ziyaret etti. Daha önce Düzce Üniversitesi Orman Fakültesinde akademisyen olarak görev yapan ve şu anda Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Ereğli Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı olan Prof. Dr. Mehmet Akgül, rektör olarak Düzce’ye ve eğitime daha çok hizmet ederek Düzce Üniversitesinin Uluslararası bir üniversite olması için çalışacağını kaydetti.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, üniversitenin hem ülkeyi hem de bir ili geleceğe taşıyan en önemli eğitim kurumu olduğunu ifade ederek, “Düzce Üniversitemiz kurulduğu tarihten itibaren sürekli gelişen ve Türkiye’de konumunu belirginleştiren üniversite olmaya devam ediyor. Düzce’mizin gelişmesinde önemli katkı sağlayan üniversitemizde rektörlük seçimlerini de önemsiyoruz. Sayın Mehmet Akgül’ün Düzce’nin ve üniversitemizin gelişmesine büyük katkılar sağlayacağından şüphem yok. Prof. Dr. Mehmet Akgül’e çıktığı bu yolda muvaffakiyetler diliyorum” diye konuştu.
YORUM EKLE