İrfan Akademisinin Temeli Atıldı

Düzce’nin Cedidiye Mahallesi’nde Muradiye Vakfı Düzce Şubesi tarafından yapımı planlanan İrfan Akademi binasının temel protokol üyeleri tarafından yapıldı.Başta Düzce Valisi Ali Fidan olmak üzere Düzce protokolünün de katıldığı...

İrfan Akademisinin Temeli Atıldı
banner230
Düzce’nin Cedidiye Mahallesi’nde Muradiye Vakfı Düzce Şubesi tarafından yapımı planlanan İrfan Akademi binasının temel protokol üyeleri tarafından yapıldı.
Başta Düzce Valisi Ali Fidan olmak üzere Düzce protokolünün de katıldığı temel atma töreni Kur’an-ı Kerim okunması, İl Müftüsü Selami Emen’in dua yapması ile ilk harç temele konuldu.
Törende konuşan Vali Ali Fidan, “İnşallah bu temelini attığımız hayır müessesesinin açılışını da birlikte, sağlıkla yapmayı rabbim bizlere nasip eder. Adıyla müsemma inşallah İrfan Akademi Merkezi, irfan sahibi milletimizin derdine derman olacaktır. Ümmeti Muhammed’in derdine derman olacak bu eser, insanlığın dertlerine de derman olacaktır. Bu eser hayırlı nesillerin yetişmesine vesile olacaktır. Hayırlı olsun diyorum. Bu hayırlı çalışmalara önderlik eden, bu çalışmalara katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE