İbrahim Bilgin, Vali Vasip Şahin’i Ziyaret Etti

Foto: Düzceli Fotoğraf Sanatçısı Ak Parti Eski İlçe Başkanı Mali Müşavir İbrahim Bilgin İstanbul Valisi Vasip Şahin’i Makamında Ziyaret Etti.

İbrahim Bilgin, Vali Vasip Şahin’i Ziyaret Etti
banner230
Düzceli Fotoğraf Sanatçısı AK Parti eski İlçe Başkanı Mali Müşavir İbrahim Bilgin İstanbul Valisi Vasip Şahin’i makamında ziyaret etti.
Düzce’de de Vali olarak görev yapan İstanbul Valisi Vasip Şahin Düzce’den gelen misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.
İstanbul Valisi Vasıf Şahin’in misafir ettiği Mali Müşavir İbrahim Bilgin görüşme ile ilgili olarak şunları söyledi. Bilgin, "Sayın Valimiz ile ilgili hukukumuz oldukça eskilere dayanır. Kendisi ile Akçakoca Kaymakamlığı döneminde tanıştık. Daha sonra 2002 yılında ilk fotoğraf sergimin açılışını Düzce Vali Yardımcısı olarak yaptılar. 2010 yılında da eşimin işyerinin açılışını yaptı. Yine Düzce İl Genel Meclisi Üyesi olduğum dönemlerde kendisi ile çalıştık. Çok verimli bir çalışma dönemi oldu. Özellikle Karadeniz’de ilk olan yapay resif projeme verdiği destekle, projenin hayata geçmesinde önemli katkıları olmuştur. Birlikte çalışmak, güzel hizmetlere imza atmak fırsatları bulduk. Bunlar aynı zamanda dostluğumuzu pekiştirdi. Bu ziyaretle anıları tazeledik gelecek için güzel dileklerde bulunduk. Kendisinin tüm Düzceli dostlara selamı var" dedi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273