Eğitim Toplantısı Yapıldı

Düzce İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından il genelinde faaliyet gösteren gübre, bitki koruma ürünleri ve tohum satışı yapan bayilere yönelik olarak eğitim toplantısı yapıldı.Toplantıya gübre bayileri, bitki koruma...

Eğitim Toplantısı Yapıldı
banner230
Düzce İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından il genelinde faaliyet gösteren gübre, bitki koruma ürünleri ve tohum satışı yapan bayilere yönelik olarak eğitim toplantısı yapıldı.
Toplantıya gübre bayileri, bitki koruma ürünleri ve tohum satışı yapan bayilerin sorumlu teknik elamanları ile İlçe Müdürlüklerinde görev yapan teknik elemanlar katıldı.
Toplantıda İl Müdür Yardımcısı Necdet Çiçek tarafından toplantının amacı ve kapsamı hakkında bilgi verilmiştir. Daha sonra Ziraat Yüksek Mühendisi Burhan Şahin tarafından bitki koruma ürün bayilerine, Ziraat Mühendisi Kamil Köksal tarafından tohum satışı yapan bayilere ve Kimyager Yeliz Akçeşme tarafından ise gübre bayilerine yönelik olarak mevzuat uygulamaları ile bayilerin yükümlülükleri hakkında bilgiler verildi. Toplantıda daha sonra katılımcıların sorularına yanıtlar verilerek karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273