DTSO’ya Ziyaretler

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı (DTSO) Ziraat Bankası yönetimi ile Düzce ikinci ve üçüncü noterleri ziyaret etti.Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü Girişimci Satış Yönetimi Bölüm Başkanlığı Yetkilisi Ayşegül Aşkın, Düzce Şube...

DÜZCE 15.04.2015, 15:28
DTSO’ya Ziyaretler
banner230
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı (DTSO) Ziraat Bankası yönetimi ile Düzce ikinci ve üçüncü noterleri ziyaret etti.
Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü Girişimci Satış Yönetimi Bölüm Başkanlığı Yetkilisi Ayşegül Aşkın, Düzce Şube Müdürü Fatih Ertuğral ve Satış Performans Yöneticisi Deniz Alp DTSO’yu ziyaret etti.
Ziyarette Düzce Ticaret Odası Başkanı Fahri Çakır ve Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Gökçe’yle bir süre görüşen Ziraat Bankası yetkilileri, üyelere özel yapılacak olan uygulamalar ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fahri Çakır, finansman konusunun iş dünyası için en önemli aktör olduğunu da sözlerine ekledi.
Düzce İkinci Noteri Şinasi Zeyrek ve Üçüncü Noteri Can Aydın DTSO’yu ziyaret etti. Ziyarette Düzce DTSO Başkanı Fahri Çakır’la bir süre görüşen Zeyrek ve Aydın yapılan çalışmalar hakkında Fahri Çakır’a bilgi verdi. Fahri Çakır, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Şinasi Zeyrek ve Can Aydın’a başarılar diledi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@