DTSO Toplu Komite Toplantısı Gerçekleştirildi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın (DTSO) her 6 ayda bir gerçekleştirdiği Toplu Komite Toplantısı DTSO Başkan Yardımcısı Mehmet Danışmaz başkanlığında gerçekleştirildi.Açılış konuşmasını yapan DTSO Başkan Yardımcısı Mehmet...

DTSO Toplu Komite Toplantısı Gerçekleştirildi
banner230
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın (DTSO) her 6 ayda bir gerçekleştirdiği Toplu Komite Toplantısı DTSO Başkan Yardımcısı Mehmet Danışmaz başkanlığında gerçekleştirildi.
Açılış konuşmasını yapan DTSO Başkan Yardımcısı Mehmet Danışmaz, komite üyelerinin görüş ve sorunlarının paylaşıldığı bir ortam oluşturmaya çalıştıklarını söyledi. Son toplu komiteden bu yana yapılan faaliyetlerin bir bölümünün olduğu sinevizyon gösterisi sırasında aralarda görüntüler hakkında da açıklamalarda bulunan Danışmaz, üyelerin sorunlarına azami düzeyde yardımcı olmaya çalıştıklarını ifade etti.
Toplantının son bölümlerinde komite üyeleri sektörlerindeki sorunları dile getirirken, DTSO yönetimi de yakın zamanda istişare toplantıları yapılacağını ve bu toplantılardan çıkacak sonuçların yeniden yapılması gündemde olan Sanayi Platformu toplantılarında muhataplarına iletileceğini ifade ettiler.
YORUM EKLE