Akçakoca Belediye Başkanı Yemenici İlkokul Öğrencilerinin Sorularını Yanıtladı

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Yerel Yönetimler Haftası münasebetiyle Osmaniye İlköğretim Okulunu ziyaret ederek, belediye çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.Okul Müdürü Hasan Yıldırım ve öğretmenler tarafından ağırlanan...

Akçakoca Belediye Başkanı Yemenici İlkokul Öğrencilerinin Sorularını Yanıtladı
banner230
Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Yerel Yönetimler Haftası münasebetiyle Osmaniye İlköğretim Okulunu ziyaret ederek, belediye çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.
Okul Müdürü Hasan Yıldırım ve öğretmenler tarafından ağırlanan Başkan Yemenici, burada idareci ve öğretmenlerle bir müddet sohbet edip taleplerini aldıktan sonra, öğrencilerle bir araya geldi. Konferans salonunda öğrencilerle buluşan belediye başkanına öğrencilerin ilgisi bir hayli fazla olurken, konuşmasına kendisini tanıtarak başlayan Başkan Yemenici, belediyeciliğin tanımından ve belediye organlarının nasıl oluştuğundan, belediye meclisi çalışmalarına kadar birçok konuda örnekli açıklamalar yaptı.
Akçakoca Belediyesi olarak ilçe genelinde gerçekleştirdikleri ve devam eden çalışmalarla ilgili bilgiler de veren Yemenici, sunumunun ikinci bölümünde öğrencilerin sorularını yanıtladı. Osmaniye ilkokulu öğrencileri Yemenici’ye çeşitli sorular yöneltirlerken, yeni açık ve kapalı spor salonları, geri dönüşümlü çöp kovaları ve yeni çocuk oyun parkları istediler.
ÖĞRENCİLER OYUNCAK MÜZESİNE GİTME SÖZÜ ALDILAR
Belediye başkanından sokak hayvanlarının korunmasını isteyen öğrenciler, Akçakoca’da oyuncak müzesi istediklerini de belirttiler. İlçeye oyuncak müzesi kurulması konusunda bir gündemlerinin olmadığını belirten Belediye başkanı Cüneyt Yemenici, ilkokul öğrencilerini belediye imkanlarıyla İstanbul’da bulunan oyuncak müzesine götürme sözü verdi. Oyuncak müzesi sözüne çok sevinen küçük öğrenciler, başkan Yemenici’yi alkış yağmuruna tutarken, toplantının bitmesinin ardından öğrenciler, Belediye başkanıyla birlikte toplu fotoğraflar çektirdiler.
YORUM EKLE