AK Parti Düzce Skm Çalışmalarını Hızlandırdı

AK Parti Düzce İl Başkanlığında 7 Haziran seçimlerine yönelik olarak kurulan Seçim Koordinasyon Kurulu (SKM) seçim çalışmalarını hızlandırdı.AK Parti Düzce Seçim Koordinasyon Kurulu Başkanı Şinasi Tuzluoğlu öncülüğünde oluşturulan...

AK Parti Düzce Skm Çalışmalarını Hızlandırdı
banner230
AK Parti Düzce İl Başkanlığında 7 Haziran seçimlerine yönelik olarak kurulan Seçim Koordinasyon Kurulu (SKM) seçim çalışmalarını hızlandırdı.
AK Parti Düzce Seçim Koordinasyon Kurulu Başkanı Şinasi Tuzluoğlu öncülüğünde oluşturulan SKM yönetimi yapılan toplantıda fikir alışverişinde bulundu. 7 Haziran 2015 seçimlerine hazırlıkların tümünün koordinesinin yapılacağı SKM biriminde, AK Partinin tüm çalışmaları planlanıyor. SKM yönetimindeki AK Parti üyeleri, seçimlerde başarının gelmesi için fikirlerini sunarken bir yandan da bir önceki seçim başarılarını, daha yüksek seviyelere çekmenin planlamasını yapıyor.
AK Parti Düzce Seçim Koordinasyon Kurulu Başkanı Şinasi Tuzluoğlu, SKM’nin seçimlerin bel kemiği olduğunu kaydederek, “Adaylarımız belirlendi. Top artık bizde. Bu ekip 7 Haziran seçimlerine kadar çalışmalarını gece gündüz sürdürecek. Uyum içinde iletişimimizi 24 saat esasına göre yaparak seçimlerde büyük bir oy oranına ulaşmayı istiyoruz. Bizim ilk hedefimiz kendi rekorumuzu kırmak ve ardından mecliste en azından bir bakanımızın olmasını sağlamak olacaktır. Bu da bizim gayretli çalışmalarımızla olacaktır” ifadelerinde bulundu.
YORUM EKLE