Yıldırımlı Badmintonculardan Büyük Başarı

Yıldırım Belediyespor badminton kız ve erkek takımları, Isparta’da düzenlenen ana lig finallerinde birinci olarak büyük başarıya imza attılar.‘Spor Şehri Yeni Yıldırım’ anlayışıyla spora büyük önem veren Yıldırım Belediyesi,...

Yıldırımlı Badmintonculardan Büyük Başarı
banner230
Yıldırım Belediyespor badminton kız ve erkek takımları, Isparta’da düzenlenen ana lig finallerinde birinci olarak büyük başarıya imza attılar.
‘Spor Şehri Yeni Yıldırım’ anlayışıyla spora büyük önem veren Yıldırım Belediyesi, amatör branşlardaki başarılarına bir yenisini daha ekledi. Yıldırım Belediyesporlu Badmintoncular Canan Çetin, Azime Serttaş, Kardelen Bekar ve Rahmi Kırkan Isparta’da yapılan ana lig 1. etap final müsabakalarını birinci olarak tamamladı. Yıldırımlı sporcuların başarılarından mutlu olduklarını söyleyen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Yıldırım olarak spordaki başarılarımıza her gün yenisini ekliyoruz. Sporcularımızı ve emeği geçen antrenörlerimizi tebrik ederim” dedi.
Yıldırım’ı spor faaliyetlerinde marka şehir konumuna getirmek istediklerini belirten Başkan İsmail Hakkı Edebali, “Yıldırım yüksek genç nüfusa sahip. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın spor sayesinde tam donanımlı yetişmesi bizim asli görevimizdir” diye konuştu.
İlçenin sportif anlamda ivme kazanması yolunda minik sporcuların kazandıkları başarıların yol gösterici olduğunu dile getiren Edebali, “Yıldırımın spor şehri olması için projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Çocuklarımızın spor yoluyla iyi yetişmesi adına spora olan desteğimizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE