‘Ülkem İçin Değer’ Projesine Başkan Bozbey’den Destek

‘Ülkem İçin Değer’ Projesi Bursa temsilcileri, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i Halk Evi’nde ziyaret ederek projenin yeni bir okula daha hayat vermek için destek istedi.Eğitime destek olmak isteyen üniversite öğrencileri tarafından...

‘Ülkem İçin Değer’ Projesine Başkan Bozbey’den Destek
banner230
‘Ülkem İçin Değer’ Projesi Bursa temsilcileri, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i Halk Evi’nde ziyaret ederek projenin yeni bir okula daha hayat vermek için destek istedi.
Eğitime destek olmak isteyen üniversite öğrencileri tarafından hayata geçirilen ‘Ülkem İçin Değer’ Projesi, ihtiyacı olan okulların sorunlarını çözmeye devam ediyor. Projenin Bursa ayağında yeni bir okulun daha ihtiyaçlarını karşılamak isteyen Ülkem İçin Değer Bursa Temsilcisi Aykut Murat ve Üniversite Sanayi İşbirliği Geliştirme Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Bingöl, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret ederek projeye destek istedi.
Ülkem İçin Değer Projesi’nde 22 il için hedefledikleri çalışmaların 19’unu tamamladıklarını kaydeden Aykut Murat, geçtiğimiz ay Diyarbakır’da 2 okulun çeşitli ihtiyaçlarını karşıladıklarını ve çeşitli tadilatların yapıldığını kaydetti. Şimdi de Keles Karaardıç Köyü İlkokulu’na çeşitli yardımlar yapmayı planladıklarını belirten Aykut Murat, Muradiye Turizm Otelcilik Meslek Lisesi’nde de ‘Başarı Eğitimi’ ve ‘Ülkem İçin Değer Eğitimi’ verileceğini belirtti. Murat Aykut, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’den okullara yapılacak yardımlar için destek istedi.
Gelecek nesillerin daha iyi eğitim alabilmesi için sosyal projelere her zaman destek verdiklerini belirten Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de “Biz Nilüfer Belediyesi olarak öğrencilerimize çok önem veriyoruz. Öğrencilerimizin görüşleri bizim için çok önemli. Gerçekleştirmek istediğiniz bu projeler çok önemli projeler. Nilüfer Belediyesi olarak sizlere destek vermeye devam edeceğiz” dedi.
YORUM EKLE