Türkiye İl Öğrenci Meclisi Başkanları Bursa’da Buluşuyor

Türkiye’nin 81 ilindeki Öğrenci meclisi başkanları, Bursa İl Öğrenci Meclisi Başkanı ve Türkiye öğrenci Meclisi Başkan Adayı Selçuk Efe’nin davetlisi olarak Bursa’ya geliyor.Bursa İl Öğrenci Meclisi Başkanı ve Türkiye Öğrenci...

Türkiye İl Öğrenci Meclisi Başkanları Bursa’da Buluşuyor
banner230
Türkiye’nin 81 ilindeki Öğrenci meclisi başkanları, Bursa İl Öğrenci Meclisi Başkanı ve Türkiye öğrenci Meclisi Başkan Adayı Selçuk Efe’nin davetlisi olarak Bursa’ya geliyor.
Bursa İl Öğrenci Meclisi Başkanı ve Türkiye Öğrenci Meclisi Başkan Adayı Selçuk Efe, 81 ilin Öğrenci Meclisi başkanlarını Bursa’da ağırlıyor. 3 gün sürecek olan program çerçevesinde misafir başkanlar Osmanlı Devleti’nin önemli kentlerinden birisi olan ‘Ulu Şehir Bursa’nın doğal ve tarihi güzelliklerini görme fırsatı bulacak. Program hakkında kısa bir açıklama yapan Bursa İl Öğrenci Meclisi Başkanı ve Türkiye Öğrenci Meclisi Başkan Adayı Selçuk Efe, “Türkiye’nin dört bir yanından gelen öğrenci kardeşlerimizle ecdadımızın dizinin dibinde buluşmak istedik. Aynı zamanda bu arkadaşlarımıza evliyalar şehri, padişahlar diyarı, Osmanlı payitahtı Bursa’nın hem tarihi hem de doğal güzelliklerini tanıtmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273