Tarım Kredi Kooperatifleri Hayvan Yetiştiricilerini Finanse Edecekler

Bursa'daki Serbest Veterinerler Protokol Hakkında Bilgi Aldı

BURSA 08.07.2015, 17:16
Tarım Kredi Kooperatifleri Hayvan Yetiştiricilerini Finanse Edecekler
banner230
Bursa Veteriner Hekimler Odası, (BVHO) Tarım Kredi Kooperatifleri Balıkesir Bölge Birliği ile Veteriner Hekim Hizmet Alım Sözleşmesi Protokolü imzaladı. İmzalanan protokolle, muhtelif türlerdeki hayvanları yetiştirenlerin veteriner hekimlik hizmetlerinden en üst seviyede istifade etmelerini sağlanacak.
BVHO Başkanı Sinan Sağlam, imzalanan protokol ile ilgili Bursa’daki serbest veteriner hekimlere bilgi verdi. Sağlam, oda hizmet binasında bir araya geldiği serbest veteriner hekimlere protokolün nasıl işleyeceğini ayrıntılarıyla anlattı. Sağlam, imzalanan protokol ile hayvan üreticilerinin veteriner hekimlik hizmetlerine ulaşmasının daha da kolaylaştığını söyledi. Sağlam, protokol gereğince ilçelerdeki her Tarım Kredi Kooperatifi’nin, kendi sahasındaki veterinerler hekimler ile ’Hizmet Alım Sözleşmesi’ imzalayacaklarını belirtti.
Büyükbaş, küçükbaş, kanatlı ev, süs, egzotik ve hobi hayvanları ile arıcılık, balıkçılık yapan Tarım Kredi Kooperatifi ortakları protokol sayesinde veteriner hekimlik hizmetlerinden en üst seviyede ve kolayca yararlanacaklarına dikkat çeken Sinan Sağlam, “Ülkemizde hayvancılığın ilerlemesine katkı yapacak bir protokol imzalamış olduk. Bunun yanı sıra sahada çalışan serbest veteriner hekimler içinde büyük katkısı olacak bir protokol oldu” diye konuştu.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 21 Ekim 2019
İmsak 05:28
Güneş 06:50
Öğle 12:31
İkindi 15:32
Akşam 18:02
Yatsı 19:18

Gelişmelerden Haberdar Olun

@