Şehit Şükrü Çavuş Kupası Mütarekespor’un

Bursa’nın Mudanya ilçesinde, Mudanya Eğitim ve Kültürü Destekleme Derneği’nce (MEKÜDER) şehit Şükrü Çavuş’u anmak için tertiplenen “U17 Yaş Futbol Turnuvası”nda 1922 Mütarekespor şampiyon oldu.Burgazspor, B. Bordospor, Tirilyespor...

Şehit Şükrü Çavuş Kupası Mütarekespor’un
banner230
Bursa’nın Mudanya ilçesinde, Mudanya Eğitim ve Kültürü Destekleme Derneği’nce (MEKÜDER) şehit Şükrü Çavuş’u anmak için tertiplenen “U17 Yaş Futbol Turnuvası”nda 1922 Mütarekespor şampiyon oldu.
Burgazspor, B. Bordospor, Tirilyespor ve 1922 Mütarekespor’dan oluşan 4 takımın katıldığı turnuva, 1922 Mütarekespor Burgazspor arasında oynan final maçıyla sona erdi. Denk takımların mücadelesi şeklinde geçen maç 1-1 bitti. Averajı daha yüksek olan Mütarekespor turnuvayı şampiyon olarak tamamladı.
İlçe stadında oynan maç sonrası dereceye giren takımların ödülleri ve kupaları takdim edildi. MEKÜDER Başkanı Aslı Nil Karagöz, “Çanakkale ruhunu gençlerimize aşılayan şehidimiz Şükrü Çavuş’u anmamıza vesile olmak, bu ruhu her zaman canlı tutmak maksadıyla bu turnuvayı düzenledik.Turnuvaya katılan destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273