Nilüfer Halk Evi’nde Vekil-halk Buluşması

Chp Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde Milletvekillerine Ayrılan Odada, Kendisinden Randevu Talep Eden Vatandaşlarla Bir Araya Gelmeyi Sürdürüyor.

Nilüfer Halk Evi’nde Vekil-halk Buluşması
banner230
CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde milletvekillerine ayrılan odada, kendisinden randevu talep eden vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor.
Nilüfer Belediyesi’nin, Halk Evi’nde TBMM’de grubu olan partilere tahsis ettiği odalarda milletvekili-vatandaş buluşmalarına ilgi giderek artıyor. Yeni dönemde ilk halk buluşmasını gerçekleştiren CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın bir kez daha Halk Evi’ndeki vekil odasındaydı. Vatandaşların taleplerini dinleyen Erkan Aydın, aktarılan meselelerin çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Erkan Aydın ile görüşenler arasında otomotiv sektöründe hizmet veren bir firmanın insan kaynakları müdürü de vardı. Firma yetkilisi, Aydın’a eleman ihtiyaçları olduğunu belirterek, bu konuda kendisinden yardım isteyenleri firmaya yönlendirmelerini istedi. Aydın da bu yönde kendisinden destek isteyen kişileri hemen firmaya yönlendirdi.
YORUM EKLE