Mudanya’da Turizm Haftası Kutlamaları

Bursa’nın Mudanya ilçesinde Turizm Haftası kutlandı.15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası faaliyetleri başladı. Bu yıl bir hafta sürecek kutlamaların ilk günkü etabı Mütareke Meydanı’nda yapıldı. Zeytin yağlı yemek...

Mudanya’da Turizm Haftası Kutlamaları
banner230
Bursa’nın Mudanya ilçesinde Turizm Haftası kutlandı.
15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası faaliyetleri başladı. Bu yıl bir hafta sürecek kutlamaların ilk günkü etabı Mütareke Meydanı’nda yapıldı. Zeytin yağlı yemek yarışması, resim sergisi ve folklor gösterileri yapıldı. Kutlamalara Mudanya Kaymakamı Orhan Çiftçi, Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Atagün, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Mukaddes Kılıçlar, Mudanya Turizm ve Kültür Geliştirme Derneği yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Zeytin yağlı yemek yarışmasının birincisi “balıkotu yemeği” ile Neşe Kocatepe, ikinci “enginar dolması” ile Ayşe Kaya, üçüncü ise “paşa künkü” yemeği ile Zekiye Özkan olurken, dereceye giren yarışmacılara çeşitli hediyeler verildi. Resim yarışmasında dereceye girenlere de çeşitli hediyeler verilirken.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273