’İnternette Tanışan Son Çift’ Güldürdü

Tito ve Dilek Sever’in yazdığı, Levent Özdilek’in yönettiği ‘Internette Tanışan Son Çift’ isimli oyun Nazım Hikmet Kültürevi’nde sahnelendi.Nilüfer Belediyesi Tiyatro bu defa büyük ses getiren bir oyunu tiyatro meraklıları ile buluşturdu....

’İnternette Tanışan Son Çift’ Güldürdü
banner230
Tito ve Dilek Sever’in yazdığı, Levent Özdilek’in yönettiği ‘Internette Tanışan Son Çift’ isimli oyun Nazım Hikmet Kültürevi’nde sahnelendi.
Nilüfer Belediyesi Tiyatro bu defa büyük ses getiren bir oyunu tiyatro meraklıları ile buluşturdu. Bo Sahne tarafından sahneye konan ‘internette Tanışan Son Çift’ Nazım Hikmet Kültürevi’nde izleyicinin karşısına çıktı. Akasya Asıltürkmen ve Ozan Akbaba’nın oynadığı absürt komedi İnternette Tanışan Son Çift’e vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Tito ve Dilek Sever’in yazdığı, Levent Özdilek’in yönettiği oyun izleyiciye “Siz hiç internetten biriyle tanıştınız mı?” diye sorarken onları kahkahalara boğdu. Oyunda internette tanışıp, uzun süre konuşan çiftin sonunda buluşmaya karar vermesiyle başlar. Ama işler karışır. Çünkü ikisi de kendisini yanlış tanıtmış. Ne adam dediği gibi Boğaz’da oturur. Ne de kadın söylediği kadar marifetlidir. Bunca yalanın su yüzüne çıkmasıyla olaylar komik bir hal alır. Neden internette tanışan son çift olduklarının yanıtı ise oyunda gizlidir.
YORUM EKLE