Çalışanların Memnuniyeti İçin İyileştirme Timi

Nilüfer Belediyesi, Doç. Dr. Kurtuluş Kaymaz öncülüğünde “Çalışan Memnuniyeti Anketi İyileştirme Ekibi” kurarak, belediye personelinin performansını arttırmayı hedefliyor.Nilüfer Belediyesi, personel memnuniyetini arttırmak için iyileştirme...

Çalışanların Memnuniyeti İçin İyileştirme Timi
banner230
Nilüfer Belediyesi, Doç. Dr. Kurtuluş Kaymaz öncülüğünde “Çalışan Memnuniyeti Anketi İyileştirme Ekibi” kurarak, belediye personelinin performansını arttırmayı hedefliyor.
Nilüfer Belediyesi, personel memnuniyetini arttırmak için iyileştirme ekibi oluşturdu. Doç. Dr. Kurtuluş Kaymaz ve Nilüfer Belediyesi’nde görevli sekiz personelden oluşan ekip, öncelikle Çalışan Memnuniyet Anketi sonuçlarını inceleyerek, personelin memnuniyetsiz olduğu konuların çözümü noktasında yapılması gerekenleri tespit edecek. ÇMA iyileştirme ekibi elde ettiği verileri raporlayarak Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e bildirecek ve başkanın onayından sonra iyileştirme konuları hayata geçirilecek.
Nilüfer Belediyesi, çalışanlarına yönelik 2000 yılından itibaren her yıl Çalışan Memnuniyeti Anketi düzenleyerek memnuniyet ölçümü yapılırken, çalışanların yönetimden talepleri de alınıyor.
YORUM EKLE