“Balkanlar Bursa İle Gurur Duyuyor”

Bursa Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Mamuşa Belediye Başkanı Arif Bütüç, “Balkanlar, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile gurur duyuyor” dedi.Kosova’dan gelen Mamuşa Belediye Başkanı Arif Bütüç, Bursa gezisi kapsamında Büyükşehir...

“Balkanlar Bursa İle Gurur Duyuyor”
banner230
Bursa Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Mamuşa Belediye Başkanı Arif Bütüç, “Balkanlar, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile gurur duyuyor” dedi.
Kosova’dan gelen Mamuşa Belediye Başkanı Arif Bütüç, Bursa gezisi kapsamında Büyükşehir Belediyesi’ni de ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdülkadir Karlık’ın Heykel’deki Tarihi Belediye Binası’nda görüştüğü Mamuşa Belediye Başkanı Arif Bütüç ve meclis üyeleri, Bursa’nın desteğinin Kosova ve tüm Balkanlar’da yoğun şekilde hissedildiğini söyledi.
Bursa’nın yaklaşımının Mamuşa’ya güç verdiğini ifade eden Bütüç, “Türkiye, dünya siyasetinde önemli bir yer tutuyor. Güçlü bir Kosova’nın güçlü Türkiye ile gerçekleşeceğine inanıyorum. Bizler aynı ecdadın torunları olarak Kosova’da Bursa ve Türkiye’nin destekleri sayesinde ayakta durmaya çalışıyoruz. Balkanlar, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile gurur duyuyor” diye konuştu.
Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdülkadir Karlık da konuklarına Bursa’yı tanıtarak “Bursa, Türkiye ile Balkanlar arasında dostluk köprüsü kurdu. Güçlü olalım, milli ve manevi duygularımıza sahip çıkalım. İki ülke arasındaki dostluk örnek oluyor. Bursa, her zaman Kosova ve Mamuşa’nın yanında” dedi.
Karlık, ziyaretin sonunda misafirlerine Bursa’ya has hediyeler verdi.
YORUM EKLE